. Xenon v medicíně | Xenonová terapie
 

Načítám...

Xenon v medicíně

Xenon a Medicína

naleznou vyráběny v závodě je použití inertních plynů, které by byly vždy požadovaných populace, bylo by to na znalostech, zajímavé a umožní podnikání růst a prosperovat v příštích letech - myšlenka před téměř 15 lety, tým naší společnosti se narodil.

Jedinečná technologie čištění technického xenonu, vyvinutá zaměstnanci našeho podniku, předurčila možnost jeho použití v medicíně.

Tato skutečnost umožnila společnosti pro spuštění financování významný nejen pro domácí, ale i pro celý svět lékařské vědy o použití inertního plynu xenonové projektu jako léku sredstva.Sovmestno s oddělením „anesteziologie a intenzivní péče“ RMAPO po dobu 4 let, od roku 1996 do roku 1999 bylo provedeno v plném měřítku preklinické a klinické zkoušky zdravotnických xenonu jako prostředek pro inhalační anestezii a 8. října 1999 Objednat № 363 ruského ministerstva zdravotnictví poprvé v Rusku iv zahraničí xenon byl uznán lék A OOO  jeho výrobcem , o čemž svědčí i osvědčení o registraci № 99/363/4 z 10.8.1999, vydaný ruského ministerstva zdravotnictví. Současně jsme vyvinuli a schválili Ministerstvo zdravotnictví Ruska Dočasný lékopisný článek (VFS) pro Xenon Medical Č. 42-2891-97 a návod k jeho použití. Tyto dokumenty byly právním základem a sloužily jako základ pro začátek rozšířeného lékařského využití xenonu v Rusku.

Pro rozsáhlé uvedení xenonu do lékařské praxe vyvinula naše společnost jedinečnou sadu zdravotnických prostředků - xenonové anestezie CNP-01. KNP-01 nemá na světě žádné analogie a umožňuje přizpůsobit existující anestetický přístroj domácí či zahraniční výroby pro práci s xenonem.

S cílem zlepšit ekonomickou efektivitu xenon anestezie kontakt xenonovým úsporné technologie byla vyvinuta, což umožňuje recyklovat vydechovaného při xenonové narkózy, sbírat jej ve zvláštním adsorbéru. Poté pomocí patentované technologie se xenon shromážděný v adsorbéru extrahuje a čistí až po čistotu odpovídající všem požadavkům. Navíc adsorbér, který je nedílnou součástí anestetického aparátu, zlepšuje jeho funkční vlastnosti, zabraňuje kontaminaci atmosféry pracoviště a chrání zdravotnický personál před vlivem anestetiky.

Během 10 let používání léku Cesede pro anestezii se doktoři podařilo nejen dokázat absolutní bezpečnost a účinnost tohoto plynu jako anestetikum, ale také objevit celou řadu terapeutických vlastností. K dnešnímu dni desítky ruských léčebných a profylaktických institucí používají přípravek Ksemed® k léčbě a rehabilitaci pacientů, kteří podstoupili srdeční záchvaty, mrtvice a pacienty s neurologickým profilem. Lékaři vyvinuli a schválili unikátní metody pro léčbu drogových a alkoholických závislostí pomocí xenonu, léčby stresu.

Pro efektivnější využití xenonu pro terapeutické účely vyvinuli inženýři naší společnosti společně s předními specialisty v oblasti medicínského použití xenonu speciální sadu zdravotnických prostředků - terapeutický obrys Xenon KTK-01. KTK-01 je určen k použití jak v podmínkách lékařských a preventivních zařízení, tak i ve vojenských terénních podmínkách v mimořádných situacích a v sanitkách. KTK-01 umožňuje, aby léčba xenonem byla jednoduchá, cenově dostupná a nákladově efektivní - spotřeba xenonu na relaci je od 1 do 3 litrů.

V květnu 2010, vzhledem k dokonalý 10-leté zkušenosti s drogami Ksemed® v anesteziologii, etická komise Ministerstva zdravotnictví Ruské federace oficiálně povoleno Ksemed® klinické studii u dětí . Do studie bylo zapojeno dva vedoucí rossiiyskih Medical Center: Výzkumný ústav nouze dětské chirurgie a traumatologie (vedené Roshal LM) a Regional Childrens klinické nemocnici №1 v Jekatěrinburgu. Povolení k použití Ksemed® léku v pediatrii umožní použití u dětí zcela bezpečné anestetikum, které bude nejen ušetřit stovky tisíc dětských životů, ale také by být prioritou pro Rusko v globálním zdraví.